Şaşıoğlu Teknik Hırdavat San. Tic. Ltd. Şti.

  • 0312 397 39 29
  • *HER ZAMAN İLERDE VE ÖNCÜ* info@sasioglu.org

Kurumsal

ŞAŞIOĞLU şirketinin köklü temelleri 1911 yılında Erzurum’da atılmış olup kuşaklar boyu Erzurum ve İstanbul çevresindeki üreticilerimize ve sanayicilerimize endüstriyel ve teknik malzeme tedarik etmek üzere kurulmuş, birçok markanın Türkiye pazarına girmesine öncülük etmiş ve distribütörlüğünü yapmıştır. 100 yıldan fazla bir geçmişin deneyimleri ile geleceğe bakan kurumsal bir yapı oluşturarak, teknoloji, kalite ve bilginin aktarımı ile "müşteri ihtiyacını karşılamak" sektördeki önceliğimizdir.

ŞAŞIOĞLU 1911 yılından bugüne; Hırdavat, Tesisat, Nalburiye, Boya, İzolasyon, İnşaat Malzemeleri v.b. teknik hırdavat satışı konusunda, sektörde faaliyet göstermektedir. Firmamız geniş ürün yelpazesi ve bünyesinde barındırdığı kaliteli markalı ürünleriyle hırdavat alanındaki tüm ihtiyaçları karşılamaktadır.

MİSYON

Nesilden nesile, kalite ve bilginin aktarımını sağlayarak, yarattığımız farklılığımızı kalıcı kılarak, müşterilerimizin ihtiyacı olan her türlü ürünü gelişen teknolojinin sağladığı en son yeniliklerle uluslararası standartlarda belirlenen özelliklere sahip olacak şekilde zamanında ve uygun koşullarda temin etmek, sürekli müşteri memnuniyeti için çalışan bir çözüm ortağı olarak hizmet vermek.

VİZYON

Yenilikçi ve yaratıcı çözümleri ile müşterilerimiz, çalışanlarımız, iş ortaklarımız ve ülkemiz için değer üretebilen, müşteri odaklı, güvenilir, ilkeli ve lider bir kurum olarak Ulusal ve Uluslararası platformlarda faaliyet göstermek, sektöründe ilk tercih edilen olmak.

 

318-798                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                  6951397